125LEDSR120A datasheet
 Скачать datasheet 04023J0R3ABSTR.pdf Файл формата Pdf (20 страниц, 397,88 kb)
  • Маркировка
    125LEDSR120A
  • Производитель
    Edwards Signaling
  • Описание
    Edwards Signaling 125LEDSR120A Current Rating: 97mA Flash Rate Per Minute: 65 Ip/nema Rating: NEMA 4X Length: 98.4mm Lens Color: Red Light Source: Steady On Supply Voltage: 120VAC